PRÁZDNINOVÁ "ŠKOLA"

LÉTO V RADOSTNÉM SPOLKU

RADOSTNÝ spolek pořádá PRÁZDNINOVOU ŠKOLU, ALE I ŠKOLKU! Děti s námi mohou být kdykoliv během léta od 10. července až po 18. srpna. To znamená, že s námi vaše děti mohou trávit čas a užít si léto.

Jsme tu 6 prázdninových týdnů k dispozici od 8:00 až do 16:00. Využít můžete jeden den, celý týden, nebo celý měsíc, prostě dle vaší potřeby, je to na vás. Letošní léto nemusíte shánět ani hlídání ani program pro dítě, aby léto nepromarnilo u počítače, telefonu nebo televize, a vy můžete v klidu jezdit do zaměstnání.

K dispozici je příjemné zázemí našeho spolku - školy a školky, kde budeme s dětmi sdílet a povídat si, hrát hry a tvořit. Budeme chodit ven do lesa, na hřiště, na vycházky. V teplých dnech budeme na koupališti v Kateřinkách. Tam nás čekají společné hry i individuální pohoda. Když budeme chtít změnu, pojedeme třeba na výlety do okolí Liberce.

O děti bude prostě postaráno, budou si užívat léta s fajn lidmi a dětmi.

Cena za jeden den s námi je 600,-

Cena za jeden týden s námi je 1900,-

Cena za dva týdny s námi je 3300,-

Cena paušální za čtyři týdny je 5500,- a vy si můžete dny vybrat dle potřeby v průběhu prázdnin, kdy budeme v provozu.

Jídlo v podobě svačin zajišťujete vy, oběd může být také z domova nebo ho u nás můžete pro své dítě objednat - cena je 112 korun za celou porci, 57 korun za poloviční porci pro malé děti nebo malé jedlíky.

Přihlašovat své děti můžete na mail: radostnyspolek@seznam.cz nebo on-line zde.